+380 67 12 45 67

Людям із порушенням зору

Вебінар «Про смерть мозку для анестезіологів»

Серпень, 20, 2021

Діагноз «Смерть мозку» – один з найтяжчих та найвідповідальніших діагнозів для практикуючого лікаря, зокрема – і для анестезіолога. Складність його полягає не лише у медичній точності та важливості дотримання процедури. Це ще й складне морально-етичне питання, яке повинно бути розв’язане лікарям

Діагноз «Смерть мозку» – один з найтяжчих та найвідповідальніших діагнозів для практикуючого лікаря, зокрема – і для анестезіолога. Складність його полягає не лише у медичній точності та важливості дотримання процедури. Це ще й складне морально-етичне питання, яке повинно бути розв’язане лікарями.

Саме тому 20 серпня відбудеться вкрай важливий вебінар «Про смерть мозку для анестезіологів». Його авторами виступлять провідний лікар-анестезіолог, професор Сергій Дубров та доктор медичних наук Наталія Матолінець.

Експерти розкажуть про особливості діагнозу смерті головного мозку людини та констатації цього діагнозу. Ви дізнаєтесь про нормативні документи, які регулюють процес діагностики, та про критерії, за якими визначається цей діагноз.

  • Хто бере участь у прийнятті рішення про смерть мозку пацієнта?
  • Як зрозуміти, що кома є справді термінальною?
  • Які існують допоміжні методи обстеження для встановлення максимально точного діагнозу?

Сергій Дубров та Наталія Матолінець дадуть відповідь на ці та інші питання з точки зору досвідчених анестезіологів.